Через спеку в Пологах призупиняють торгівлю на ярмарку

0
17

Про це сьогодні під час колегії у кабінеті голови Пологівської райдержадміністрації повідомив мер міста Юрій Коноваленко. «З метою недопущення випадків отруєння серед населення, міська влада ініціює  призупинення торгівлі на ярмарку в період надзвичайної спеки», – зазначив Юрій Анатолійович.

Мова йде, в першу чергу, про продукти, які швидко псуються: м’ясо, ковбаса, сир, риба. Торгівлю овочами на ярмарку, скоріш за все, не заборонятимуть. Це рішення будуть обговорювати з керівництвом сільгоспуправління та райповського ринку.

Як повідомив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Пологівському районі Віктор Поляк, пологівські власники торгівельних мереж своєчасно не проходять медогляди, на робочих місцях у продавців часто відсутні санітарні книжки та відсутня документація на постачальників. Все це виявляється під час обстежень об’єктів торгівельних мереж у Пологах.

Також Віктор Олександрович зазначив, що поки триває рейд, продавці ховають свою продукцію в холодильники, а потім знову викладають на прилавки. Варто звернути увагу, що люди не бояться купувати продукти, які годинами пролежують на прилавках в таку спеку, цим самим вони наражають себе та своїх рідних на небезпеку.

До речі, в Києві через спеку до 6 серпня 2017 року також заборонено проведення продовольчих ярмарків. «У зв’язку з підвищенням температури повітря та з метою недопущення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь серед споживачів, у столиці ухвалено рішення припинити проведення ярмарків із 1 до 6 серпня», – йдеться у повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут