Будьте уважні! Небезпечні павуки живуть і в Пологах

1
66

Нещодавно на городі побачила смугастого павука. Він живе у помідорах, дуже схожий на велику осу. Виявилося, це павук агріопа. Він небезпечний.

Укус аргіопи болючий і схожий на бджолиний або осиний. У цього павука досить сильні щелепи, і він здатний заглибити їх під шкіру. Крім цього, аргіопи ще й отруйні, проте для людини їхня отрута не дуже небезпечна. Не смертельна – точно, запевняє завідуюча епідвідділом Пологівської СЕС Тетяна Одинець.

Проте зустрічі з цим павуком краще все-таки уникати. В будинках вони не живуть, частіше їх можна побачити на городах, серед трави, невисоких кущів.

Після  укусу  спостерігається невелике розпухання шкіри навколо укушеного місця, яке через годину-другу пропадає. У деяких випадках почервоніння і набрякання може спасти тільки через добу, а саме місце укусу сильно свербіти.

В деяких джерелах пишуть, якщо павук укусив дитину чи людину з підвищеною алергічною реакцією на отруту павука або сам факт укусу, у цьому випадку можуть бути і більш яскраво виражені небезпечні симптоми: сильне набрякання місця укусу, підвищення температури тіла до 40-41 градуса, нудота та запаморочення. У цьому випадку необхідно терміново звернутися до медиків за допомогою.

На щастя, до пологівських медиків за допомогою після укусу агріопи ніхто не звертався. Все ж треба бути пильними, йдучи на луки або город. Краще цих, на вигляд гарненьких павучків, або знешкодити, або обійти і не чіпати.

1 коментар

  1. Все життя бачу цих павуків на городі, а тут хтось їх тільки побачив, наче не місцева.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут