«Золотого урожаю знов прийшла пора»

0
21

Під такою назвою 27 липня хлібороби ТОВ «АГРО КОМ 1990» провели традиційне свято обжинок, яке відбулося у затишному Костянтинівському сільському клубі.

На цьому найважливішому для селян святі учасники художньої самодіяльності звітували перед земляками великим концертом, у якому взяли участь 35 аматорів сцени різних поколінь. Ведучі  Н. Павлусевич, А. Кисіль  розпочали свято з хвилини мовчання, якою всі присутні вшанували пам’ять Людини щирої і доброї душі, безсумнівної честі, нашого земляка Бандурова В.Л. та всіх земляків, які працювали на життєдайній агрокомівській землі, і пішли на вічний спокій. У пам’ ять про них дует у складі Н. Дмитренко і К. Тріщук виконали пісню.

На святі обжинок ми раді були вітати почесних гостей: Діденко М.В. – начальника відділу культури і туризму Пологівської райдержадміністрації, Курносова Є.Ю. – методиста Пологівського районного організаційно – методичного центру. Коровай із нового врожаю внесла дівчина Україна (Т. Харкевич), яка зі словами вдячності звернулася до земляків – хліборобів та вручила священний хліб директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурову В.В.  А він, в свою чергу, разом із сільським головою Дмитренко Н.М., звернулися до земляків зі словами подяки і привітань.

А потім сталося справжнє театральне дійство – з піснями і танцями! На концерт завітала Курочка (А. Даценко), «щоб талант свій показати та й долю свою пошукати». З усмішкою зустріли глядачі веселого, хитрющого, але талановитого Вовка (О. Пітель), який і танцювати, і співати вміє! З нетерпінням земляки чекали виступ нашого юного артиста А. Гончара, який, як завжди, повеселив усіх пісенькою та гуморескою.

Родзинкою свята став дует у складі А. Кисіль та Б. Жирика, учасників театрального гуртка «Прометей», які майстерно показали уривок із п’єси М. Старицького «За двома зайцями».

З неповторною і цікавою концертною програмою виступили учні Костянтинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, особливо схвилював глядачів останній шкільний вальс випускників 2017 року (Т. Харкевич, А. Харкевич). Від щирого серця хочу подякувати дирекції, педагогічному колективу за підготовку дітей до участі у концерті. З великим захопленням глядачі слухали виступ найменшої учасниці концерту І. Даценко, яка впевнено почувалася на сцені, що не віриться: юній співачці лише 5 років!

Перлини українських пісень звучали з вуст учасниць вокальної групи «Криниченька» та дитячої вокальної групи «Веселі нотки».  Захопливо лунали мелодійні голоси солістів нашого клубу: Н. Дмитренко, Т. Дмитренко, Я. Сиротюк, К. Тріщук. Сучасний танок землякам і гостям подарували К. Кейда та О. Містюк. На концерті порадувала присутніх своїм виступом майстриня гумору   Л. Борт.

Присутні на святі змогли переглянути виставку майстрів декоративно – прикладного мистецтва «Хвала землякам, які творять красу»:      Шевченко Н.П., Борщ Т.І., Кірілової О.С., Романцової Н.М., Сиротюк Я.В., Сочован О.Г., Борт Л.О., Мистюк В. та виставку дитячих малюнків «Ми, діти, – квіти України». Земляків і гостей зі святом обжинок привітала голова профспілкового комітету Гончар Н.В. і від імені директора ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурова В.В.  пригостила всіх присутніх смачним короваєм із нового врожаю. Під фінальну пісню у виконанні К. Тріщук на сцену вийшли всі учасники великого святкового концерту. Слово для вітання взяла Діденко М.В. Вона привітала хліборобів зі святом, а аматорам сцени подякувала за творчий звіт. Як добре, що в нашій Костянтинівській громаді є такі керівники як директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандуров В.В. та сільський голова Дмитренко Н.М., які завжди підтримують культуру на селі, роблять дуже багато для її розвитку. І щоб землякам було затишно у нашому клубі, з ініціативи Дмитренко Н.М. був утеплений клуб і підключений до мережі інтернет.

Учасникам художньої самодіяльності нашого клубу я хочу побажати нових творчих злетів, а Костянтинівській громаді і хліборобам Пологівського району – достатку, щастя, миру і високих урожаїв!

 

                                                К.Тріщук, завідуюча

                                                 Костянтинівським сільським клубом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут