З 1 серпня в Пологах запрацює реорганізоване відділення Фонду соціального страхування

0
64

На фінальному етапі перебуває процес реорганізації фондів соціального страхування.

executive

Фонд соціального страхування України є правонаступником Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і утворюється шляхом їх злиття. Наразі створено управління виконавчої дирекції Фонду в областях та його робочі органи, які реалізовуватимуть основні статутні завдання Фонду, пов’язані з соціальним захистом застрахованих осіб, виплатою матеріального забезпечення, страховими виплатами та наданням соціальних послуг, а також фінансуванням заходів з профілактики страхових випадків.

У зв’язку з цим управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що 31.07.2017 року припиняють свою діяльність управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Запорізькій області та виконавча дирекція Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх робочі органи.

У відповідності до постанови правління Фонду соціального страхування України від 24 травня 2017 року № 34 «Деякі питання реорганізації фондів соціального страхування» виконання функцій та завдань, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», з 01 серпня 2017 року забезпечується створеним управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області та його відокремленими підрозділами, у Пологах такий підрозділ буде розташований за адресою:

– Пологівське відділення (обслуговує території Пологівського та Гуляйпільського районів) – 70600, м. Пологи, пров. В.Жуковського,10, тел. (06165) 2-38-60.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут