Надія Михайлівна НОВІКОВА

заступник редактора.

Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
28 Липня 2017 Місто, Район, Фоторепортаж 1 220  18 

Як живеться мешканцям реабілітаційного центру при релігійній організації «Любов ближнього» у Пологах (Фоторепортаж з рейду-перевірки)


На сьогодні в двох специфічних будинках на Червоному висілку проживають 13 осіб, які прийшли сюди з надією позбутися згубних звичок, стати на шлях виправлення, адже життя кожного вже встигли отруїти наркотики чи алкоголь, не один  побував за гратами. Докладніше про підсумки рейду –перевірки читайте в наступному номері «Пологівських вістей».


 1. Богдана сказав:

  Коли вже влада та Вісті вивчать що Релігійна громада має назву “Міжнародний центр євангелія”, а при ньому відкрита благодійна організація “Любов ближнього”, де і організовано реабілітаційний цент “Город убежище”!!!!

 2. Хаттаб сказав:

  Представникам реабілітаційного центру “Город убежище” в місті Пологи, з благодійної організації “Любов ближнього”, що при Релігійній громаді “Міжнародний центр євангелія” не завадило б вивчити українську мову (адже на місцевих мостах, та парканах давно написані гасла: Пологи-українське місто!) бо в українській мові слово “город” має буквальне значання – “ділянка землі при садибі, здебільшого для вирощування овочів”, а слова “убежище” – взагалі не існує, натомість в простонародному спілкуванні використовується співзвучне з ним слово яке, як на мене, майже ідеально підходить до тих приміщеннь, та побуту що є на фото… 😉

  • Анонім сказав:

   За адресою реабілітаційного центру можете надати матеріальну допомогу, аби покращити умови проживання хлопців. Коли вчиш, то вчи прикладом (ділом), а не словом! Адреса: м.Пологи, вул.Ломоносова,61

   • Хаттаб сказав:

    Благодійні справи вголос не робляться, а тим хто їх потребує – взагалі не обовязково знати хто саме цим займається. В іншому випадку це піар, та самореклама, що й демонструють представники секти в не зовсім доброзичливій формі натякаючи “владі” та “Вістям”про свою надважливість – ставлячи себе цим вище них. Крім того, так звана “реабілітація”, судячи з “Распорядку дня”, та “Распорядку неделі” – радше спосіб затягти до секти нових членів, чим чистосердечна допомога нужденним…
    Що до слогана “Не словом, а ділом” – то хай його виконує Ющ, який перефразував відому біблійну істину «Діти мої! любімо не словом, ані мовою, але ділом та правдою », та використовував його зовсім з не благодійними цілями, а тепер намагаєтесь використати і ви!

    • Богдана сказав:

     Ото тільки й справи, що обливати людей брудом. Бог вам суддя!

     • Нестор Іванович сказав:

      Здорові хлопці не вміють навести лад у хаті та дворі. А лише слугують інтересам “релігійної організації”, що подібна до секти харизматів. Це – факт. Що там роблять хлопці із Запоріжжя? Ви що пологівських назбирати не могли? Не гнівіть Батьку, інакше самі знаєте, що буде!

    • Zombosektant сказав:

     Очень точно подмечено,сектанты рекламируют себя на каждом углу уже до детей добрались

 3. Ірина сказав:

  На фото хлопці з руками і ногами, тому вони спроможні самі покращити свої умови проживання та заробити кошти для себе.

 4. Хаттаб сказав:

  Рятувати треба людей від такої реабілітації, а країну від масового сектизму замаскованого під релігію! Тільки в Пологах кількість сект перевалило за десяток, сектанти не тільки щоденно віддалено керують свідомістю слухачів в засобах масовоюї інформації, хитро маскуючи та підмішуючи свою пропаганду вироблену в Росії в музикальний контент, а й керують людьми беспосередньо проникнувши на відповідальні поcади в державних установах, силових відомствах, та навіть місцеве самоврядування. Куди котиться країна…
  https://www.ipnews.in.ua/news/zp/137842-nas-zastavlyali-molitsya-odna-iz-plennits-reabilitatsionnogo-tsentra-v-zaporozhe

 5. Zombosektant сказав:

  Гнать их из нашего города , куда смотрит Православная Церковь.

 6. Zombosektant сказав:

  Цензурить комментарии не надо ,можно заработать дурную славу среди читателей,слухи быстро распространяются

  • Гол. редактор сказав:

   Не переходите на личности, никто цензурить не будет. Есть желание сказать человеку или нескольким что-то в подобном роде, скажите им это в лицо или в социальных сетях. Здесь мусор не разводите. Анонимно ведь все герои, не так ли?

 7. Валентина Бордулева сказав:

  Еще было бы прекрасно чтобы эти секты не разбрасывали свой мусор по почтовым ящи кам…не приставали к детям….ЛОВЦЫ ЧЕЛОВЕЧЕСКИХ ДУШ!!!

 8. Валентина Бордулева сказав:

  Как посмотреть со стороны…нейро-лингвистическое программирование налицо…поют…пляшут…Бред полнейший…И кто это позволяет…или они никого не празднуют…???И никого не волнует что у многих людей нет защиты от воздействия сект…!!!Поэтому и плодятся секты как грибы после дождя…

 9. Валентина Бордулева сказав:

  Я с Вами Хаттаб согласна…один из таких примеров…Донбасс…плохо им жилось в Украине…захотелось жить в россии не выезжая из Украины???Только очень жаль!!!что из за бабок,выживших из ума…сбегавших на референдум…позвавших путина…с воплями “приди…”гибнут молодые,здоровые,мотивированные люди…А их умозаключения типа”донбасс кормит всю страну???”На прием к психиатру им уже идти поздно…увы…но уже нет той критической массы…и это радует!!

 10. Наталья Александровна сказав:

  А я поддерживаю людей, которые организовали этот приют. Жадных и злобных , не наученных милосердию и состраданию всегда будут раздражать чьи-то добрые дела. Пробовали кому-то чужому помочь? просто , бесплатно, от души ? Гарантирую, что потом сами будете удивлены своему душевному состоянию. Один из жителей этого дома- Павел, бывший работник моего предприятия. Не пьет, но много курит, человек очень сложной судьбы. Хорошо, что он там, а не на улице, где-то под забором у “писателей”, которые по видимому просто переступили бы. А ведь пути Господни неисповедимы… P.S. К “сектам” отношения не имею, по праздникам могу 50 гр. накатить, иногда пользуюсь словами “для связки”))))))

 11. Валентина Бордулева сказав:

  Поддерживаете мысленно?Реквизиты для помощи выше!Некст…Не всякое оценочное суждение должно служить модификатором поведения…И помните!БЛАГИЕ дела делаются тайно…тогда зачтется…???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.