Вихід є! У Пологах волонтери закликають жінок не відмовлятися від дітей

0
18

Одним із основних завдань в діяльності Пологівського РЦСССДМ  є робота спрямована на попередження виникнення в сім’ях складних життєвих обставин. Заходи з даного напрямку проводяться фахівцями із соціальної роботи серед різних категорій населення, включаючи вагітних жінок.

20170711_3

Так, при Пологівській центральній районній лікарні діє консультаційний пункт при пологовому відділенні, де фахівці із соціальної роботи проводять консультування породіль, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводять заходи, спрямовані на попередження відмов жінок від новонароджених дітей. За ІІ квартал 2017 року спеціалістами Пологівського РЦСССДМ в пологовому відділенні було проведено роботу з  трьома породіллями.

7 липня на території Пологівської центральної районної лікарні та поліклініки волонтери розмістили інформаційно-просвітницькі листівки та буклети, щодо популяризації створення прийомних сімей, патронатних сімей, профілактики скоєння насилля в сім’ї, а також плакати з мотивуючою інформацією для жінок, які є вагітними та роздумують над тим, чи дати життя маленькій людині, яка ще не народилась чи позбавити.

«Дорога, прекрасна жінко! Ти унікальна тим, що лише в тобі може битися два серця. Ти не одна у цьому світі. Якщо ти не знаєш що робити, ти в розгубленості, переживанні за себе і свою майбутню дитинку – вихід завжди є. Ти можеш зателефонувати за підтримкою, консультацією за телефонами довіри – 095-59-39-499, 066-32-16-113».

Джерело: сайт Пологівської РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут