Ветерани АТО Пологівщини знайшли спільну мову з аграріями в питанні отримання землі

0
38

Одне з найбільших в області об’єднань бійців антитерористичної операції – «Ветерани АТО Пологівщини» підбили підсумки своєї роботи під час звітно-виборчої конференції. До його лав входять понад 150 наших захисників, які беруть активну участь у суспільно-політичному житті, допомагають Українській армії, сприяють охороні громадського порядку.

За словами голови осередку Олега Вороніна, серед основних досягнень – налагодження діалогу з агропідприємствами щодо оформлення права власності на земельні ділянки для учасників АТО. Завдяки співпраці з компаніями «АГРО КОМ 1990», «Стелсі» «Романцови і К» Пологівшина вийшла за цим показником на друге місце в області. Багато уваги також приділяється соціально-психологічній реабілітації хлопців, упровадженню проекту «Коло побратимів», сімейному дозвіллю, дитячим святам та пізнавальним зустрічам. Не забувають в організації і про товаришів, які опинились у складних життєвих обставинах, про хворих та поранених ветеранів.

Вітання віл очільника регіону Костянтина Бриля передав присутнім заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко. Посадовець повідомив про підсумки позачергової сесії обласної ради, прийняття важливих соціальних програм,  спроби деструктивних сил дестабілізувати ситуацію на Запоріжжі в інтересах російських агресорів, закликав до єдності та спільного захисту миру на нашій землі.

Керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Олексій Сквордяков розповів побратимам про новели у земельному законодавстві, зміни до обласної програми сприяння розвитку підприємництва, можливості вибору схеми пільгової оплати за житлово –комунальні послуги.

Головою організації було одноголосно переобрано Олега Вороніна. Учасники конференції також делегували своїх представників до складу районної групи з проведення операції «Врожай-2017» та обласної консультативної ради учасників АТО, визначилися з планами на найближчі місяці.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут