25 Липня 2017 Місто 862  0 

У Пологах на День міста виступить зіркова персона


В цьому році День міста Пологи  святкуватимемо 16 вересня. Про це йдеться на сайті Пологівської міської ради. Свято буде ювілейним – місто відзначить своє 130-річчя.

Обговорити загальну концепцію святкування, орієнтовний план заходів та місця їх проведення члени організаційного комітету зібралися 20 липня у кабінеті міського голови. В ході обговорення організації та проведення святкових заходів  вирішено: забезпечити чистоту, комфорт і правопорядок в день святкування.

Крім цього, оргкомітет узгодив попередню програму проведення Дня міста. Зокрема, у святкові дні заплановано провести: футбольні турніри, спортивні змагання, урочисту ходу та святковий концерт за участю художніх колективів Пологівщини. Традиційно у ході святкувань керівництвом міста буде проведено урочисте нагородження пологівців.

Подарунком для жителів Поліг стане виступ зіркового гостя, кандидатури яких ще узгоджуються оргкомітетом. У списку можливих розглядаються виключно зірки українського шоу-бізнесу. У серпні проведуть наступну нараду щодо стану готовності до проведення святкових заходів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.