У Інженерному встановлюють два дитячих майданчики (ФОТОФАКТ)

1
46

Незабаром  біля села Багатого та у центрі Інженерного встановлять два сучасних дитячих майданчики. Сьогодні тільки почали рівняти місцину під них ( екскаватор надав депутат райради Максим Чеберко). Сюди невдовзі завезуть пісок, тут вже назустріч сільській раді пішов депутат Василь Тимошенко.

IMG_7667

Як повідомила інженерненський сільський голова Наталія Кошель, на майданчики з сільського бюджету виділили 152 тисячі гривень. Закупили гойдалки-каруселі, великі пісочниці, лавки, урни для сміття, гойдалки на пружинках «Поні», ігрові комплекси «Малюк», велотренажери, металеві драбини та огородження до них.

До кінця року сільська рада планує закупити ще два аналогічні майданчики, вони будуть встановлені в Новофедорівці та Новокарлівці.

  • Через кілька днів сподіваємося вже почути дитячий сміх та гомін на цих майданчиках, – говорить Наталія Кошель.

Наталія Костянтинівна також розповіла, що місяць тому завершили ремонт зали для урочистостей. Шпалери, стільці, фарбу придбали за кошти сільської ради. А от на робочій силі зекономили, ремонт робили самі працівники сільради. За останній місяць в оновленій залі створили родини три пари.

Ірина Лісова.

Фото автора.

1 коментар

  1. Складається враження, що ключова фраза не новини, а замітки – ( екскаватор надав депутат райради Максим Чеберко). Вміємо написати в широко закодованому вузькому змісті – талановито! Та й само слово “надати” доволі багатозначне, а в сучасній українській дійсності незамінне в сполученні з словом “депутат” – дійсно магія слова! )))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут