У храмі села Пологи побувала ікона, яка плаче і творить дива – Боянський образ Божої Матері

3
58

Кількість паломників, які вклонялися Боянській іконі перебільшує 2 млн. чоловік (зокрема з Ізраїлю, Греції, Румунії, Росії, Польщі, Туреччини тощо). Святиню регулярно вивозять для поклоніння в різні регіони України. Напередодні свята Петра і Павла чудотворний образ зустрічали в храмі у селі Пологи.

IMG_20170711_161353

На зображенні ікони – маленький Ісус, який тримає ліву руку на державі а правою – благословляє. Боже Дитя сидить на лівій руці Богородиці. Святиню було написано 1991-го року.
Перше чудо явилося 18 грудня 1993 року, під час богослужіння у храмі напередодні свята Миколая Чудотворця. Присутні християни стали свідками того, як очі Богородиці наповнились сльозами, що стікали іконою. Того ж року було зафіксовано ще два факти чудес, пов’язаних з Боянською іконою Богородиці – зцілення онкохворих юнака Георгія з Хмельницької області та православного священика Ігоря з Польщі.

Чимало пологівців зустрічали святиню на пологівській землі разом з отцем Андрієм Столярчуком.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Слава Богу за таку радiсть!!! Пресвятая Богородице спаси нас и народ Украины от братоубийственной войны и даруй мир и благоденствие Руси святой!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут