Скоро у Пологах встановлять сонячну електростанцію

2
26

Останнім часом в Україні стрімко почала розвиватися сонячна енергетика. У 2015 році галузь сонячної енергетики в Україні отримала другий шанс для свого розвитку та наразі показує швидкий розвиток. Причиною цього стали кілька факторів:384011728

1. Зміни у законодавстві, які призвели до довгоочікуваної стабілізації «правил гри» та дозволили інвесторам більш точно оцінювати фінансові показники проектів.
2. Здорожчання вартості енергоносіїв.
3. Постійні перебої електроенергії, що спричиняють збитки на об’єктах з непереривним технологічним процесом.
4. Бажання українців бути енергонезалежними від держави.
5. Розвиток технологій, а, відповідно, і зменшення собівартості будівництва сонячних станцій.

До переваг сонячної енергії можна віднести відновленість цього джерела енергії, безшумність, відсутність шкідливих викидів в атмосферу при переробці сонячного випромінювання в інші види енергії.

Сонячна енергетика – це інноваційна та технологічна галузь. При розробці проектів сонячної енергетики вирішується багато технічних, організаційних та економічних питань.

Перший крок до будівництва сонячної електростанції в місті Пологи зроблено.

Пологівська міська рада та товариство з обмеженою відповідальністю «J-S Energy Development» домовилися про співпрацю у сфері розвитку сонячної енергетики та підписали Меморандум про наміри щодо будівництва сонячної електростанції на території міста Пологи.

Сонячну електростанцію потужністю 10-12 МВт планують збудувати за кошти іноземних інвесторів на земельній ділянці відповідного цільового призначення розміром не менше 20 гектарів.

Джерело: сайт Пологівської міської ради.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Добрый день у нас есть в планах построить електростанцию в Пологах можете дать координаты инвестора

  2. І що з того пологівцям? Меморандум це наміри… А от дешеву енергію з державної АЕС, збудованої на народні гроші продадуть за кордон, народу продадуть енергію з ТЕС Ахметова, які він сам побудував в минулому сторіччі, через його ж, а бо інших олігархів розподільчі структури які вони теж будували за радянської влади… 😉
    http://sich.zp.ua/zaporozhskaya-ayes-proizvela-20-mlrd-kvtch-ye/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут