Пологівська податкова запрошує на роботу

0
28

Пологівська об’єднана державна податкова інспекція пропонує можливість працевлаштування. У службі району продовжується конкурсний відбір на заміщення вакантних посад державних службовців.

Інформація про наявні вакансії завжди знаходиться у відкритому доступі – на сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області. Для того, аби взяти участь у конкурсі, необхідно підготувати пакет документів, до якого входять:

– копія паспорту громадянина України;

– письмова заява про участь у конкурсі;

– копія документа про освіту;

– заповнена особова картка;

– декларація про доходи за минулий рік;

– посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Після подання документів здобувач посади проходить тестування на знання основних законів, що регулюють діяльність ДФС, зокрема Конституції України, законів “Про державну службу”, “Про запобігання корупції”, а також Податкового, бюджетного кодексів та інших нормативних документів.

І на останньому етапі відбувається співбесіда, в процесі якої з’ясовуються особистісні та професійні якості майбутнього податківця.

Більш детальну інформацію про наявні вакансії та перебіг конкурсного відбору можна знайти на сайті http://zp.sfs.gov.ua/ у розділі Робота з персоналом / Вакансії або за телефоном: 06165-2-37-80.

 

Пологівська ОДПІ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут