Полінка Продан та Ніка Кодак перемогли у всеукраїнському фестивалі

0
34

В Очакові Миколаївської області пройшов Всеукраїнський фестиваль гумору та сатири «Усмішки Глазового», який засвідчив, що на театральному небосхилі Пологівщини засяяли нові зірочки – шестирічна Поліна Продан, наймолодша учасниця АРТ-студії ДЮК ТОВ «Дніпрокераміка», та Ніка Кодак, аматор художньої самодіяльності КБК «Гірник». За інсценізацію «Мойдодира» Корнія Чуковського дівчатка посіли друге місце, незважаючи на жорстку конкуренцію та різний вік учасників.

P70625-203136

У юних акторок залишилися незабутні враження від творчих змагань, хоча й пережили чимало хвилювань. Але пізніше компенсували їх переглядом вистав у фестивалі театрального мистецтва дитячих та дорослих колективів з різних регіонів України.

Як розповіла Ніка Кодак, їй настільки сподобалася гра харківських акторів у «Варшавській мелодії», що закохалася в театр і вирішила стати артисткою.

Та важливо, що під час перебування в Очакові діти накупалися в Чорному морі і оздоровилися. Все це, безумовно, завдяки генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку, котрий опікується театральним колективом підприємства, його творчим зростанням, за що учасники фестивалю висловлюють йому велику вдячність.

І ще одна приємна новина: на фестивалі керівник АРТ-студії ДЮК Катерина Кодак взяла участь у майстер-класі керівників театральних колективів і отримала сертифікат про підвищення кваліфікації.

Лідія Слабишева.

Юні зірочки в Очакові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут