Ой на Івана, ой на Купала, вся Преображенка на Дзідзьо чекала…(ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
86

Ми звикли, що український народ гуляє з шиком, з розмахом, з душею. Масові гуляння, як правило, збирають чимало людей, які хочуть повеселитись.

IMG_7224Учора, 6 липня, у багатьох містах і селах святкували Купальську ніч. Не став винятком і Оріхівський район. У селі Преображенка, на широкій місцині, біля річки, зібралось декілька тисяч оріхівців та гостей міста. Організатори свята підійшли зі всією відповідальністю до цієї події. Гостей розважали творчі аматорські колективи району, були запрошені артисти із Запоріжжя. Для дітей  створили ігрові зони та встановили батути. Народні умільці презентували та продавали свої поробки, господині частували гостей смачненькими закусками та шашличком. Дівчата плели вінки та пускали їх на воду в очікуванні, що їхній  віночок вийме з води коханий хлопець.

Посеред заходу багатьох гостей розігнав дощ. Не всі ж люди, які завітали на свято Івана Купала, знали, що організатори святкування приготували чимало сюрпризів.

Близько 22.00 небо над Преображенкою вибухало святковим салютом, у цей же час запалало величезне купальське вогнище, навколо якого усі охочі водили хороводи.

А ще, як виявилося згодом, на свято до преображенців, ближче до опівночі, завітав і народний улюбленець Дзідзьо, який запалював Купальську ніч своїми хітами. На жаль, до цього часу не всі гості святкування добули, адже організатори тримали приїзд зірки у секреті, бо хотіли зробити людям сюрприз. Але пізній час та дощ внесли свої корективи, чимало охочих потанцювати під «Бодьку паука»  так і не здійснили свою мрію. А так хотілося…

Оксана Бойкова.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут