Не відвести очей! Пологівчанка створює мильні шедеври

0
38

Мило ручної роботи  –  дуже популярна галузь хендмейду, особливо, якщо потрібен  оригінальний подарунок. Наша землячка Юлія Павленко створює не просто мило, а справжні шедеври. Кожна її робота – це щось неймовірне! Видно, що сам процес створення мила приносить майстрині задоволення.

u9sMSod4c7w


– Займаюся миловарінням більше 2 років, це моє хобі і захоплення, яке  згодом я зробила своєю улюбленою роботою, – говорить Юля. – Працюю тільки з англійською мильною основою без небезпечних речовин (вона найдорожча на сьогоднішній день в Україні). У складі кожного мого милка – універсальні масла, які підходять для всіх типів шкіри, включаючи дитячу і чутливу. Використовую пігментні барвники виробництва Швейцарії та США, аромати виробництва Франції, Німеччини та США, останні дуже дорогі, але повірте вони просто божественні і дуже стійкі.

Просто розбігаються очі, це мило варто побачити!

Всі фотографії,  які ви бачите у Юлії на сторінці «Вконтакте» виключно її роботи (вона не використовує фото з інтернету)! Також, її мило можна придбати на другому поверсі магазину «Садиба».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут