На море за кошти районного бюджету

2
46

Літо в розпалі, більшість дітей проводить його на морі, набираючись сил і здоров’я. А багатьом їхнім одноліткам, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, такий відпочинок організували завдяки районній програмі «Молодь. Сім’я. Перспектива.»

Управління соціального захисту населення Пологівської райдержадміністрації провело аукціон на тендерні закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на загальну суму 247 тис. грн. Переможцем оголошено ТОВ «Телець» (ДЗОВ «Молода гвардія»), що в місті Бердянську. Найближчим часом у цьому закладі відпочине 49 пологівських дітей. Кошти за путівки вже заплачені, кожна з них районному бюджету обійшлася 4893 грн.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Чому забули, що не тільки з районного бюджету, а й з сільських бюджетів надали кошти?

  2. Ви дізнайтеся: скільки дітей пологівщини не добули до кінця зміни? Чи комфортно дітям було в таборі? Коли почалося відкриття табору,з моменту заїзду дітей?Скільки заходів провели з моменту заїзду дітей?І саме головне питання: Чи варто витрачати бюджетні гроші на такий відпочинок?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут