Міністр подорожував у плацкарті: йому було душно і соромно

1
21

Міністр інфраструктури Володимир Омелян проїхався з Києва до Дніпра потягом у плацкартному вагоні. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Спеціально взяв плацкарт без попередження. Наступного разу поїдемо плацкартом із новим очільником Укрзалізниці, аби дискусія була про те, не скільки мільйонів зарплати він має отримати, а який сервіс отримують пасажири залізниці! Із мінусів – волога білизна і нестерпна задуха. На вокзалах – безлад, який не нагадує Європу”, – зазначив міністр.

До речі, подорож у плацкартному вагоні із Запоріжжя до Києва на сьогоднішній день коштує приблизно 140 грн., а у купейному – 220 грн. (за даними ст. Пологи).

Автор цього фото – запорізький журналіст Аня Абліцова. Вона опублікувала його на своїй сторінці у “Фейсбук”, чим потішила своїх інтернет-друзів. Фото підписала: “Чому плацкарт – це біль”. Користувачі соціальної мережі оцінили іронію запоріжанки.

1 коментар

  1. Чистої води піар – міністр, плацкарта… в нього напевне не один дім, та не три квартири, не говорячи про авто вартісю більше мільйона $! Проїхався, пика покрасніла від віски, а каже душно-соромно, то й що?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут