Мій перший поцілунок зі смаком… (ОПИТУВАННЯ ПОЛОГІВЦІВ)

0
25

У житті кожної людини є такі моменти, які врізаються в пам’ять на все життя. І коли згадуєш про якийсь з них, на душі стає так тепло і затишно, ніби машина часу тебе віднесла на багато років назад, і ти знову переживаєш ті солодкі хвилині зі свого життя. Сьогодні ми запропонували пологівцям поринути у спогади та згадати, а яким був їхній перший поцілунок.

Діна Степанівна Лисенко, 78 років:

  • Вперше я поцілувалася у 18 років. Це був хлопець, який мені дуже подобався. Мені було і страшно, і соромно, і зовсім ніяково. Це не можна назвати повноцінним поцілунком, так – перші спроби. Сьогодні про це смішно згадувати. До речі, той хлопець через півтора роки став моїм чоловіком, з яким ми прожили разом 32 щасливих роки та виростили двох прекрасних синів.

Микола Васильєв, 34 роки:

  • Ой, це було так давно, що зараз я й не згадаю. Мабуть, років у 13-14 вперше поцілував дівчину в вуста. Пам’ятаю точно, що ця дівчинка мені давно подобалась. Коли ми з нею перший раз цілувались, то в мене і в голові паморочилось, і ноги були «ватяні», але я був на 7 небі від щастя, що, нарешті, це сталося. Відтоді я почав вважати себе дорослим.

Анастасія Расулова, 26 років:

  • Свій перший поцілунок приємно згадувати й досі. Він був романтичний, такий, як показують у мелодрамах. Я тоді навчалася у старших класах і поїхала з батьками відпочивати на море. Там познайомилася з гарним хлопцем, а в останній вечір, коли вже прощалися, то на березі моря, під шум прибою, він мене поцілував. За нами тоді слідкував місяць на небі. Коли я приїхала додому, то дивлячись на зоряне небо і повний місяць, постійно згадувала свій перший поцілунок.

Олексій Гудзій, 18 років:

  • Сьогодні про перший поцілунок мені ніяково згадувати. Вперше я поцілував дівчину в класі, напевно, сьомому. Ми тоді з нею давно товаришували і вирішили, що вже дорослі, і наші стосунки повинні розвиватись. Тоді вперше й поцілувались. Пам’ятаю, що у голові була одна думка, щоб їй сподобалось та щоб вона не засміялась. Я ж хотів показати дівчині, що вже професіонал у цій справі!

Оксана Бойкова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут