Фермерські господарства можуть отримати поворотну фінансову допомогу на конкурсній основі

0
16

Про це було повідомлено під час  відеоконференції Укрдержфонду з питань використання коштів за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам», яку провела заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.ziraat-bankasi-hasat-kredisi-alma-kosullari-592538f69a956

У регіональній студії були присутні заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький та головний спеціаліст Запорізького відділення Укрдержфонду Ольга Заставська.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» для надання фінансової підтримки фермерським господарствам за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» передбачено 65 млн. грн.., у тому числі фермерським господарствам Запорізької області – 3445,0 тис. грн.

За повідомленням Укрдержфонду, склад регіональних комісій уже затверджений. На сторінках всеукраїнської газети «Фермер України» 18 липня буде розміщено оголошення про початок проведення конкурсу, відповідно до якого регіональні комісії  протягом 30 календарних днів будуть проводити прийом документів  від фермерських господарств.

Запорізьке регіональне відділення Укрдержфонду розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Св. Миколая,  37в, тел  764-65-33.

З більш детальною інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися на сайті Укрдержфонду за посиланням //udf.gov.ua.vnomera.com/node/566

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут