Є ще порох у порохівницях: у турнірі ветеранів перемогли пологівці

2
18

Минулої неділі на стадіоні мікрорайону Поліг-5 відбувся традиційний міжрайонний турнір з футболу, присвячений Дню працівників металургійної і гірничодобувної промисловості та пам’яті шанованих людей – Георгія Хачхаржді та Василя Яблонського, котрі зробили вагомий внесок у розвиток галузі у нашому районі.

У турнірі взяли участь команди ветеранів Пологівського та Василівського районів. Після урочистого відкриття турніру вони відвідали могилки Георгія Хачхарджі та Василя Яблонського, а потім вийшли на поле. У напруженому і захоплюючому двобої зустрілися відомі свого часу футболісти – Сергій Колесник, Володимир Лазунько, котрі не звикли програвати. Лідерство на полі, натиск, досвід, які не розгубилися з роками, – і визначили результат пам’ятного матчу. Футболісти «Пологи-Юніор» отримали переконливу перемогу над ветеранами Василівки з рахунком 4:2.

На згадку про турнір переможцям та переможеним вручили пам’ятні кубки.

Лідія Слабишева.

Фото Миколи Дрюченка.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Особливо зворушили деякі слова та словосполучення, що й перепитати хочеться: 1. “зробили вагомий внесок у розвиток галузі у нашому районі” – чого тількі в нащому внесок зробили – хіба то не благо для всієї галузі? 2. “відвідали могилки” – а всі інші поховання довкола то “могили”?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут