До Поліг завітали представники корейської фірми «Sаmsung»: чим їх зацікавило наше містечко?

1
13

У вівторок, 4 липня, голова РДА Артур Євгенович Крупський, спільно з головою правління Пологівського олійноекстракційного заводу Олегом Васильовичем Закарлюкою зустрічали делегацію із Кореї.

IMG_3508Представники фірми «Sаmsung» приїхали до Поліг, щоб обговорити з пологівською владою та головою правління ОЕЗу можливість будівництва спільного електрогенеруючого підприємства. За задумкою воно має працювати на вторинній сировині (лушпинні соняшнику), виробляти пар і далі вже перетворювати його в електроенергію. Цю електроенергію ОЕЗ зможе використовувати для своїх внутрішніх потреб та залишок продавати по зеленому тарифу до національної мережі.

Проекти, що стосуються виробництва електроенергії на вторинній сировині сьогодні досить рідко зустрічаються в Україні. Їх реалізація потребує великих початкових інвестицій в обладнання, додаткових інвестицій в електромережу, значних витрат на експлуатацію.

Якщо обидві сторони дійдуть консенсусу у цьому питанні, то з часом, можливо, на пологівській землі з’явиться підприємство, яке працюватиме на вторинній сировині і вироблятиме електроенергію.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

1 коментар

  1. Чогось згадуються корейці на АвтоЗАЗі, китайці на Степногірському ГОКці, та й японці з італійцями в “нашому містечку”… а ще колись в 90-ті пологівські делегації в кілька десятків місцевих керівних особин не один раз гасали в Європу вивчати, обговорювати, та домовляти подібні проекти про виробництво дешевого тепла, та електрики то з хмизу, то з швидкоростучих чагарників, то з соломи… а ще читали статистику – при діючих довгострокових енергозберігаючих програмах в минулому році використання газу в Україні значно збільшилося, не російського звичайно – а реверсного російського… 😉 А там хто зна – корейський концерн «Sаmsung» серйозний партнер, його рйчний бюджет більший чим всієї України!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут