Члени пологівського ОСББ дякують водоканальникам

0
13

1 вересня цього року жителі будинку по Магістральній, 107 святкуватимуть першу річницю від дня створення ОСББ. Вже сьогодні є чимало позитивних змін, що відбулися  після об’єднання.  

0-02-05-b0b2b97123d6bfbe6aa3c6b791ed273bec2cd45bebc9a7060e9dade3859c38ee_full

Як розповіла голова правління ОСББ Олена Бабенко, в будинку частково відремонтували дах, повністю замінили всі старі лампочки на енергозберігаючі, встановили датчик, який регулює час увімкнення та вимкнення вуличного освітлення біля будинку, а також встановили новий лічильник електроенергії. Все це, звісно, за кошти мешканців. На оформлення відповідної документації, придбання та встановлення лічильника пішло понад 6330 грн., але витрати себе виправдали. Тепер ОСББ набагато менше платить за електроенергію.

 – Ми уклали договір з РЕМом, попередньо розірвавши з «Житло-Сервісом». Відтак, якщо у січні за світло ми заплатили 637 гривень, то вже у лютому – 280. Різниця хороша. Не останню роль відіграють економні лампочки, всім рекомендуємо, – говорить пані Олена.

Є проблеми у ОСББ – це старі труби. Днями стався прорив труби, і голова правління від імені всіх мешканців звернулася у «Міськводоканал» та до міської ради за допомогою.

– Труба, що пролягає від будинку до центрального водоводу, повністю прогнила. Нещодавно сталася аварія – трубу прорвало. Оскільки ми ОСББ, то цю проблему мали вирішувати самостійно, але це складно і ми б витратили чимало часу. Проте керівництво міста пішло нам назустріч, відреагувало на нашу проблему миттєво, і за два дні трубу замінили. Хоч ми всі витратили взяли на себе, проте без допомоги міської влади так швидко не впоралися б. Нам надали і трактор, і ремонтну бригаду, – зазначила голова правління.

Від імені усіх членів ОСББ Олена Бабенко висловлює подяку, в першу чергу, директору «Міськводоканалу» Олександру Кириленко за надану допомогу, а також міському голові Юрію Коноваленко та його заступнику Сергію Макаренку.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут