Безхатченків у Пологах годують, шукають їм житло та роботу

0
28

За інформацією служби обліку бездомних громадян, яка діє при КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», на обліку нині перебуває 23 особи, з них 11 – звільнених з місць позбавлення волі.

fec87e986c3ca4c257734161765fa98c

У І кварталі проводилось гаряче харчування за рахунок обласної Програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Харчування відбувалось двічі на тиждень: вівторок і четвер. З осіб, які знаходяться на обліку спостережної комісії за 2017 рік: двоє стали на облік у центр зайнятості, одного вже працевлаштовано, 14 осіб направлені на медичне обстеження, проліковані безкоштовно – 2 чоловіка, п’ятьох  забезпечили місцем проживання.

Окрім того, цій категорії населення постійно надають гуманітарну допомогу у вигляді санітарно-гігієнічних наборів, таких вже видано 14 шт., також видано 5 продуктових наборів, двом особам надано матеріальну допомогу, трьох залучено до волонтерської роботи. Центром соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді спільно з районним відділом з питань пробації проводилась робота із 19 особами, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі.

За інформацією заступника голови райдержадміністрації, голови спостережної комісії Ірини Півень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут