Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
25 Липня 2017 Місто, Фоторепортаж 515  0 

90 років – мудрості вік


Квапливо, в турботах, метушні та в роботі пролітають роки. А коли зустрічаєш своє 90-річчя, трішки по-іншому дивишся на життя, переоцінюєш ті речі, котрі раніше вважалися найголовнішими. Тепер це добре знає ще один пологівський ювіляр – Володимир Макарович Покутній. Сьогодні, 25 липня, у колі рідних і близьких людей він зустрічав своє 90-річчя. Чоловік інтелігентний, трудолюбивий та харизматичний. Його знають та пам’ятають, як відповідальну людину.

Святкового дня до ювіляра завітали й поважні гості, які бажали міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту, підтримки рідних і близьких людей. Приїхали привітати поважного іменинника з днем народження голова райради О.П.Покутній, заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень, директор територіального центру обслуговування громадян Т.М.Терен та керівник ветеранської організації Ф.І.Носко.

Володимир Макарович ще молодим спеціалістом влаштувався працювати на автотранспортне підприємство, якому присвятив чимало років. Сьогодні про  роки його роботи згадують з великою вдячністю. Адже, коли він там працював, то робив все можливе, щоб поповнювався автопарк, щоб машини вчасно та якісно ремонтували. Його колеги та друзі згадують, що навіть після виходу на заслужений відпочинок Володимир Макарович ще продовжував працювати та передавав свої знання та досвід молодим фахівцям. Йому не було рівних у слюсарській та автомеханічній справі, його «золотих» рук сьогодні ой як не вистачає на підприємстві.

А Володимир Макарович, відсвяткувавши своє 90-річчя, не втрачає життєвого оптимізму. Його мудрі поради діти та рідні цінують і досі. Тому, коли в чомусь вагаються, завжди йдуть за порадою до батька, який розсудить, порадить та вислухає.

Міцного здоров’я та життєвих сил вам, ювіляре, ще на довгі роки!

 

Оксана Бойкова.

Фото автора.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.