Звітний концерт Пологівської ДШМ – свято таланту та професіоналізму!

0
2

У п’ятницю, 9 червня, у ЦКД «Гірник» відбувся звітний концерт Пологівської районної дитячої школи мистецтв. Це було свято творчості, таланту і професіоналізму. Учні школи продемонстрували високий рівень підготовки у своїх напрямках.

IMG_6130

Гарно танцювали, гарно співали і грали на музичних інструментах! На сцені виступили: хор учнів молодших і старших класів музичних відділень, вокальний ансамбль «Sotto voce», вокальний ансамбль «Sweet music», квартет «Тріумфал», зразковий аматорський хореографічний  колектив «Овація» (керівник Інна Ходус), учасники хореографічного відділення (керівник Крістіна Буренко) та інші. Учні школи є учасниками та лауреатами різноманітних музичних конкурсів та фестивалів, як всеукраїнського, так і міжнародного рівнів.

Всі учні та педагоги школи показали вдалі виступи і глядачі не жалкували оплесків для юних талантів та їх наставників.  Голова районної ради Олександр Покутній, який вийшов на сцену із вітальною промовою, назвав Пологівську ДШМ найкращою школою мистецтв Запорізької області. І це дійсно так!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут