Оксана БЕВЗЮК


29 Червня 2017 Місто 1 044  3 

Жителі Кагаліну вкотре скаржаться в мерію на літнє кафе


А точніше на його відвідувачів.

19650228_858996630919826_1513361298_o

Сьогодні заступник голови Пологівської міської ради Сергій Колісник провів зібрання з жителями багатоповерхівки, біля якої розміщений літній майданчик. Саме в цей час пустився сильний дощ, але він не завадив спілкуванню. Хоч тема була не надто приємною, але все пройшло більш менш спокійно.

Люди скаржилися на те, що вночі голосно грає музика, а нетверезі відвідувачі кафе галасують та лаються під їхніми вікнами навіть після того, як бар зачиняється. Дошкуляє жителям будинку і запах диму, коли смажаться шашлики, хоча це буває не так і часто. Також мешканці піднімали питання, що деякі відвідувачі кафе не доходять до туалету і роблять свої справи прямо під стінами будинку.

Керівництво міської ради відреагувало на скаргу містян, і разом з власником закладу буде вирішувати проблему, враховуючи всі побажання людей, звичайно в рамках закону. Але, як проконтролювати всіх, хто відвідує кафе?

Варто зазначити, що це кафе є одним із улюблених місць відпочинку багатьох жителів міста в літній період. Тут пологівці  часто святкують дні народження та інші свята, проводять час з друзями. Проте, жителів будинку можна зрозуміти, адже у них «свято» триває ціле літо. Пізніше повідомимо про результати переговорів.


  1. Гоги сказав:

    “Дошкуляє жителям будинку і запах диму, коли смажаться шашлики, хоча це буває не так і часто” – цікава термінологія! Це щось ніби: злочинець скоює правопорушення, але ж це буває не так і часто – раз на тиждень, давайте не будемо його притягувати до відповідальності, хай продовжує… 😉

  2. Хаттаб сказав:

    Після читання замітки висновок напрошується такий-відвідувачам варто заборонити користуватися послугами цього кафе.

  3. zp сказав:

    кафе має дотримуватися правил громадського порядку, а пяними займатися має поліція. і тоді не буде вирваних кабелів з фонтану

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.