Юрій Коноваленко отримав лист від Андрія Садового з проханням прийняти сміття

1
40

Пологівський міський голова Юрій Коноваленко вдруге отримав лист за підписом Андрія Садового із проханням розглянути можливості прийому львівського сміття на території міста Пологи.

IMG_4681-594x429У листі, зокрема, йдеться про те, що Львівська міська рада безупинно знаходиться в ситуації пошуку законних можливостей вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які утворюються на території Львова. Однак, з незрозумілих причин, останній рік відбувається свідоме блокування руху великогабаритних транспортних засобів, які здійснюють вивезення ТПВ зі Львова, а також блокування полігонів ТПВ на всій території України для законної утилізації міських відходів. Такі безпрецедентні обставини загострили ситуації у Львові, яка досягнула критичного рівня, – зазначається в документі.

На своєму офіційному сайті Львівська міська рада оприлюднила копії відмов органів самоврядування та обласних адміністрацій щодо прийняття сміття зі Львова.

Від початку 2017 року Львівська міськрада надіслала 495 звернень до обласних та місцевих органів влади щодо прийняття львівського сміття. Лише 9 відповідей були зі згодою прийняти сміття зі Львова. Проте частина з цих полігонів закрилася одразу після початку співпраці. Місто отримало 229 офіційних відмов. На 257 звернень не надійшло жодної офіційної відповіді. Скани усіх відповідей можна переглянути на сайті міської ради. Про це йдеться у повідомленні, яке оприлюднила прес-служба Львівської міської ради у середу, 21 червня.

Додамо, що через проблеми з вивозом сміття, яке відмовляються приймати більшість навколишніх полігонів ТПВ, і припинення роботи трьох з шести приватних компаній, що вивозили сміття, у Львові накопичилося близько 9 тис. тонн відходів. Відтак мерія Львова повторно звернулася до РНБО та Кабміну з проханням ввести у місті надзвичайний екологічний стан.

Львівський міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook зазначив, що «все що Львів просив – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату».

Чи зможуть Пологи прийняти львівське сміття буде вирішуватися у Пологівській міській раді способом обговорень цього питання з депутатами, членами виконкому та громадськістю в цілому.

Джерело: ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

1 коментар

  1. Цей лист вже не актуальний, адже вирішення питання з вивозом сміття із Львова взяла на себе Львівська обласна адміністрація.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут