Випускний в гімназії “Основа”: юність прагне підкорення вершин (ФОТО+ВІДЕО)

0
3

     11 із 17-ти років –   чимала й важлива  життєва дистанція! І  свій перший марафон цьогоріч подолали  випускники 11-А класу гімназії «Основа».  А ніби учора все починалося…

19264669_1353604341397134_6853921249601476389_o

У далекому 2006-му на шкільний корабель гімназії  вперше піднялися наші шестирічки – хлопчики й дівчатка: малі, веселі, гамірливі й непосидючі. Їх початковим капітанам у  морі знань  Литвиненко Світлані Михайлівні та Гришко Тетяні Іванівні батьки з рук в руки  передали маленькі долоньки  найрідніших і найдорожчих донечок і синочків. Клітинки, прописи, табличка множення, склади, читанка – лише частина життя. Уже з молодших класів активна й розумна дітвора брала участь і перемагала  в конкурсах, олімпіадах, змаганнях. У кожній дитині педагоги намагалися  розвинути зерна  обдарованості, якими щедро нагороджує матінка-природа українців. Математика, співи, шахи, танці, музика, література, малювання, футбол, сучасні технології – далеко не повний перелік захоплень, які зародилися у нинішніх випускників саме в той період.

Минуло чотири роки, діти додали у зрості, вазі й інтелекті. Тримісячний заплив у порт «Канікули» – і  далі,  в океан. Класною мамою і провідником у доросле життя для 5-А  стала вчитель української мови та літератури Вікторія Леонідівна Грімова. Творча, молода  й енергійна, вона не обмежувалася ні звичайними уроками, ні  стінами класу. Походи, туристичні поїздки, участь у конкурсах , цікаві заходи, створення шкільної газети –  в такій круговерті  пролетіли роки. Підлітковий вік вихованців  з його максималізмом і бажанням самоутвердження змушував учителя знову й знову шукати шляхи до сердець амбітних і невгамовних юнаків та дівчат. Вони продовжували вчитися, подорожувати, відвідувати гуртки, секції, школу мистецтв та спортшколу і вже почали  спілкуватися в соцмережах та закохуватися. Складнішали навчальні теми, зростали цифри  перед літерою «А» на обкладинці класного журналу, корабель іноді штормило, але він ішов заданим курсом.

Одинадцятий, останній, навчальний рік поставив перед 17-літніми школярами дуже доросле й архіважливе питання: ким бути? Які предмети обрати для складання  ЗНО, щоб  потім здобути  саме ту професію, яка максимально дасть можливість самореалізуватися? Не легша доля судилася  й нам, батькам, – у  ролі  старших товаришів та порадників для власних дітей.

І ось, нарешті, такий омріяний останній дзвоник! Прощавай, дитинство! Птахи рвуться на волю, у доросле життя. Їм вже затісно у шкільних стінах, юність прагне підкорення нових вершин.  Не змогла просто так попрощатися зі своїми  вихованцями їх класний керівник й  після останнього дзвоника Вікторія Леонідівна дала їм останній урок-дороговказ.

«Благословляючи вас у щасливу путь, я хочу, аби ви пам’ятали: що ви принесете у цей світ, таким він і буде. Тож принесіть у нього щастя, добро, мудрість і справедливість. Вірю: доля буде прихильною до вас! Я щаслива, що бачу вас здоровими, веселими, впевненими. Радійте життю, поспішайте творити добро, тримайтеся з гідністю за будь – яких обставин. Хай на вашому життєвому рушнику променіють квіти радості, любові, злагоди і миру! Хай щастить вам у житті,» –  лунали у шкільному кабінеті напутні поради  11-А від їх класного керівника.

А перші педагоги Світлана Михайлівна  та Тетяна Іванівна на згадку про шкільне дитинство  подарували нинішнім випускникам їх перші малюнки та фотографії  11-річної давнини. Дівчатка й мами розчулені від щемливості миті, хлопці сміються й ніяковіють…

Несамовита двотижнева напруга складання ЗНО минула – і ось вона, завершальна урочистість випускного вечора: атестати, квіти, вальс. Красуні й красені випурхнули зі шкільних шат і схожі на моделей з глянцевих обкладинок. Це вже не 11-А, а шалений мікс молодості, краси, елегантності, запалу й оптимізму! Диво перетворення здійснилося.

Летіть, найрідніші наші пташенята! Закон природи невблаганний і благословенний. Шукайте свій простір, свою долю, свій шлях. Нехай він буде такий же ясний і світлий, як  і промені сходу сонця у перший день вашого дорослого життя!

Ось такі вони, 17 випускників  11-А  класу гімназії «Основа» 2017 року:

 Старанна учениця, талановита художниця, витончена душа Вікторія Білодід, артистичний, творчий, інтелектуальний, щирий  Артем Боговін, серйозний і відповідальний майбутній комп’ютерний геній Костянтин Бойченко, артистична, весела, дружелюбна неперевершена  Юлія Вініченко, безкорисливий,  щира душа, філософ і справжній друг Ігор Грімов, ніжна, тендітна й безмежно чарівна  Аліна Єременко,  вишукана, креативна й цілеспрямована   Світлана Корнієнко, оптиміст, мрійник, природознавець і душа компанії Андрій Личкатий, енергійна, красива й харизматична альтруїстка Христина Мосєйко,  чуйна, ніжна  й розумна красуня з прекрасним голосом  Аліна  Подлєсна, активна, наполеглива й працелюбна Анастасія Самура, життєрадісна та ініціативна, кароокий «живчик»  Аліна Селезньова, дипломатичний, витриманий, але разом з тим  неперевершений рокер і фан англійської мови Нікіта Ткаченко, розумний, комунікабельний, спортивний, винахідливий організатор та мужній оптиміст Андрій  Фесенко, прекрасна, ніжна блакитноока  квіточка, співоча душа класу Катерина Цветкова, надійне дружнє плече, безмежно щирий  і добрий ще один майбутній комп’ютерний геній  Євген Шуляк, віртуозна танцівниця, художниця, розумниця,  вірна подруга, елегантна Христина Якименко.

Людмила Фесенко

від батьківського колективу випускників класу

 Фото: ЛІЛІЯ МАСЛО студія «Акварель»

Відео привітання випускників гімназії «Основа» від гурту “B&B project»

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут