Оксана БЕВЗЮК


6 Червня 2017 Місто 603  0 

Волонтер-стоматолог із Поліг підкорила Говерлу


В похід на найвищу точку Карпатських гір пологівчанка вирушила разом з іншими патріотами-стоматологами, які працюють в зоні АТО.

18813527_1352776674799504_6327884511672356897_n

Анджела Брегвадзе – стоматолог-волонтер, яка лікує зуби нашим солдатам в зоні антитерористичної операції. Пологівчанка є співвласником пологівської стоматологічної клініки “Avanti”, а також волонтером-добровольцем проекту «Тризубдентал». Стоматологи цього  медичного проекту вже два роки лікують наших захисників у Карлівці, що біля Донецька. За це їм не платять зарплату, все роблять за покликом серця. А на вершині Говерли медики-активісти вирішили відсвяткувати другу річницю «Тризубденталу». За цей час всі зблизилися та потоваришували. Анджела розповідає, що всидіти довго у Пологах не може, знаючи, як багато волонтерської роботи її чекає у зоні війни.

Близько трьох годин підйому – і пологівчанка милувалася красою природи із найвищої точки України! А у колі друзів та однодумців цей момент був ще більш незабутнім. Всі враження від походу на Говерлу передати словами майже не можливо, але волонтер задоволена. А ми пишаємося своїми відважними земляками!

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.