Відпочинок в оздоровчому таборі – це супер!

0
86

Ура! Нарешті канікули! Літні  канікули – це завжди приємно і радісно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – щось дуже цікаве.

DSCN6010

     З великою радістю ми сприйняли звістку про те, що і цього року в нашій школі буде працювати оздоровчий табір. Та найбільше, мабуть, нас, учнів середньої ланки, зацікавило те, що буде відкрито мовний загін. Нас це заінтригувало, адже поєднується процес пізнання і відпочинок. Виховний процес у пришкільному оздоровчому таборі «Усмішка» організовувався за тематичними днями: «День загону» , «День казки», «День англомовних країн», «День мистецтва», «День загадок і кросвордів», «День професій» та ін.. Ми, а це учні 5-8 класів, мали змогу брати участь в ігрових програмах, подорожах, вікторинах, інтелектуальних марафонах, калейдоскопах, сценівках.

     Разом з учителькою Самовідовою Н.Г. вчилися декламувати вірші англійською мовою та перекладати, розгадувати загадки і кросворди, під час проведення лексичних ігор створювати міні-проекти. А якими цікавими були години спілкування на теми : «Я і мої друзі», «Я – в гостях» та ін. Наш загін містився в мультимедійному класі. Для нас була доступна мережа Інтернет, мультимедійна дошка, комп’ютер, сучасне музичне обладнання. Завдяки цьому вдалося створити відповідне мовне середовище та всі умови для заохочення до вивчення англійської мови. У спортивному залі та на шкільному подвір’ї ми брали участь у різних спортивних змаганнях, конкурсах, естафетах.

     Не менш цікавим і змістовним був відпочинок і молодших вихованців у загоні «Сонечко». Щоденно вони разом з класоводами Цинклер С.О., Добровольською О.І. та Іваненко Л.Г. поринали в загадковий світ знань. Вихователі проводили спортивні змагання, ігри, виготовляли вітальні листівки.

Під час проведення занять використовувалися відео-та аудіо-матеріали, колажі, вікторини, сюрпризи. Особливо всім вихованцям запам’яталася екскурсія в с. Кінські Роздори, де ми  познайомилися з  історією школи, відвідали шкільний музей та побували в екопоселенні.

     Протягом трьох тижнів у таборі панувала атмосфера взаємоповаги, взаємопідтримки, дружби. Кожен день був наповнений радістю, гарним настроєм, привітними усмішками та гарним апетитом, бо сніданок і обід щодня були найсмачнішими. Хочемо від імені всіх вихованців оздоровчого табору подякувати адміністрації школи, вчителям, поварам, всім, хто доклав зусиль до того, щоб наш відпочинок був здоровим, безпечним, приємним і змістовним.

                                            Активісти клубу любителів мови оздоровчого пришкільного табору

                                Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів загону «Ice cream» Фощан Анна,

                         Прохватило Анна, Островська Каріна, Євсюкова Владислава

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут