У Пологах презентували книгу «З Україною в серці»

0
44

 У середу, 7 червня, в центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги народного  депутата  І скликання Олександра Федоровича Білоусенка «З Україною в серці».

IMG_4077

На свято завітали гості: голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Євгенович Крупський, заступник голови Пологівської районної ради Ігор Олександрович Шевченко, заступник голови Пологівської РДА Ірина Григорівна Півень, депутат обласної ради Андрій Іванович Чеберко, помічник депутата Запорізької обласної ради Олега Васильовича Закарлюки – Тетяна Станіславівна Яковенко, однодумці автора Павло Іванович Журавльов, Микола Петрович Цукан, місцеві поети – члени районного любительського об’єднання «Мить натхнення», молодь, державні службовці, вчителі, культпрацівники, бібліотекарі, ветерани праці. Від пологівської громади автору вручили квіти.

Ведучі заходу, працівники центральної районної бібліотеки, Оксана Хоменко і Наталія Жирик ознайомили присутніх з творчим життям автора, з розділами книги. На екрані демонструвалися фотоматеріали з архіву О. Білоусенка. Окремі слова подяки були сказані на адресу людей, які надали фінансову допомогу для видання книги: депутатам Запорізької обласної ради Андрію Івановичу Чеберку і Олегу Васильовичу Закарлюці.

З привітальними словами до автора звернулися також місцеві автори Наталія Антонівна Шумілова і Ольга Володимирівна Яланська. Вони зачитали свої твори і приємно вразили глядачів своїм талантом.

Святковими подарунками для присутніх на урочистому заході були тематичні виступи вихованців Пологівської дитячої школи мистецтв: Каріна Карпій виконала українську народну пісню  «Я щаслива зроду», Дмитро Карапай виконав український народний танець на баяні,  Діана Цілина подарувала  вальс на фортепіано, вокальний дует Каріни Карпій і Вероніки Федченко запам’ятався гарним виконанням української народної пісні «Тихо над річкою».

Майже дві години усі говорили на тему української мови і завершили презентацію цитатою О. Ф. Білоусенка із післямови до книги «З Україною у серці»:

…Залишаючись оптимістом і будучи переконаним

у щасливому майбутньому своєї Батьківщини,

стверджую, що тільки напруженою роботою можна

побудувати омріяну багатьма поколіннями України.

Як швидко це відбудеться, залежить від нас,

свідомих громадян України…

Під ліричний музичний супровід усі мали можливість поспілкуватися з автором книги «З Україною в серці» і сфотографуватись на згадку про зустріч.

Організатор заходу – відділ культури і туризму райдержадміністрації. Провели захід творчий колектив центральної районної бібліотеки за підтримки працівників Пологівського РБК, Пологівської ДШМ, Пологівського РОМЦ.

                                  М.В.Діденко, начальник відділу

      культури і туризму   Пологівської РДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут