У лебедів на “Мінералі” народилися пташенята (ФОТОФАКТ)

4
1

У лебединої пари, що мешкає на мінералівському ставку, народилося шестеро малюків. Цю радісну новину нам повідомили працівники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

18921206_403087246751511_3673917939250561815_o

Сімейство лебедів добре себе почуває, адже керівництво підприємства дбає про своїх пернатих.

Фотографією на своїй сторінці у “Фейсбук” поділилася Ірина Сиваш.

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. Цікаво, пташенятам вже підрізали крильця, як в свій час їхнім батькам, щоб не “чухнули”, та радували своєю присутність мінералівців? До речі, “мінералівські ставки”, по закону, та документально не належать, і не є у власності ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал»! То ж де юре всі бажаючі громадяни мають до них вільний лоступ, в тому числі з метою рибальства. А де факто …

    • У нас много чего де юре, бесплатная медицина, образование, земля, надра, леса и т. д. принадлежат народу. А де факто…?

    • Ага, безоплатно вас туди пусти порибалити, а потім гори сміття, пляшок з під водки, недопалки, пластикові пляшки у ставку і т.д. Краще сидіть дома і вчіться культурі. Ото і все ваше де-юре.

      • Підняте вами питання то окрема важлива тема. Та ви, здається, себе почуваєте культурним хазяїном, власником? Але де факто вас давно купили, продали, та ще й перепродадуть разом з ставком. Але вже дорожче! Ви цього ще не розумієте – радієте, як годованці в сажу в перше півчіччя життя… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут