У 4 школі повним ходом йде ремонт (ФОТОФАКТ)

4
76
Двері демонтували, їх замінять на енергозберігаючі.

Пам’ятаєте, взимку ми писали про те, що у Пологівській ЗОШ №4 відремонтують дах і не тільки, що ремонтні роботи у навчальному закладі вдасться провести завдяки підтримці уряду Німеччини. Нині ремонтні роботи у стінах школи в самому розпалі.

Двері демонтували, їх замінять на енергозберігаючі.
Двері демонтували, їх замінять на енергозберігаючі.

Сьогодні, 30 червня, ми відвідали цей об’єкт і на власні очі побачили, що змінилося з початку робіт. Як розповіла директор школи Любов Жогло, на третьому поверсі нового корпусу демонтували старий паркет, там покладуть ламінат,IMG_3423

також у новому корпусі демонтували санвузли і вхідні двері.

Вже зроблено ремонт м’якої покрівлі даху.

Контролюють процес виконання робіт представники проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується німецькою федеральною компанією GIZ.

Пощастило застати якраз на місці й самих представників проекту. Разом з молодшим координатором проекту Олегом Кравченком оглянули виконані роботи. Зараз, звичайно, школа перетворилася на суцільний ремонтний майданчик, але після завершення робіт її вигляд зміниться. Ми обов’язково покажемо і розкажемо, як і що змінилося. Поки що все в процесі.

Нагадаємо, за ремонт у Пологівській ЗОШ №4 взялося німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Ось, що про нього та проект розповіли нам його представники:

– GIZ працює в Україні вже давно. На рахунку товариства багато успішних проектів. Так, у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях за дорученням німецького уряду нині втілюються ініціативи інфраструктурної програми для України – це комплекс програм, які мають на меті підтримати Україну у подоланні кризи на Сході країни. Серед них, зокрема, і проект розвитку соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО. У Пологах багато переселенців, існує потреба у поліпшенні умов для надання їм послуг. Кількість переселенців – один з ключових критеріїв під час вибору об’єкта для проведення ремонтних робіт. Зрештою, це великий плюс і для самих пологівців, адже комунальні установи часто не мають фінансової можливості самостійно зробити ремонт та оснащення приміщень.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

4 КОМЕНТАРІ

  1. І хотілось би радіти, та коли прочитав, що зняли паркет в коридорі, а будуть класти ламінат? Гроші то німці дали , а про мозги забули.

    • А що саме не подобається? Паркет, що засох, розтріскався і розвалився від віку та інтенсивної експлуатації необхідно лишити? Чи необхідно було замінити новим паркетом, ціна якого включить в себе і ремонт туалетів, заміну вхідної групи і ще ряд робіт? Необхідно зважити на обмеженість обсягів міжнародної допомоги та необхідність провести найбільш необхідні ремонтні роботи в максимальному обсязі… Тому й ламінат, якісний, до речі.

  2. Кулик своє болото хвале. Та й фасад не забудьте обідрати, скільки він іще такий стоятиме!?

  3. А хто приймав рішення про ламінат? Це не дуже практичний матеріал для такого приміщення. Може він і якісний, але уявить що буде з ламінатом вже через рік після експлуатації. По технічним характеристикам для такого приміщення ламінат повинен бути не нище 33 класу, тобто комерційного призначення, тобто коштувати він буде зовсім не дешево. Доглад за ним повинен бути відповідний, навіть водостійкий ламінат боїться надмірної вологи. При належному догладі комерційний ламінат експлуатується до 5 років. Вибачте, але це якесь не дуже розумне використання коштів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут