ТОВ «Дніпрокераміка» знову одне з найкращих!

0
38

Про пологівський завод, що виробляє сантехніку на експорт усі знають давно, і тільки з кращих сторін. За свою багаторічну історію «Дніпрокераміка» завоювала багато почесних нагород, а керамічні вироби, виготовлені на Пологівщині, цінуються у багатьох куточках світу.

IMG_5514У цьому році завод «Дніпрокераміка» обійшов такі країни-учасниці національного бізнес-рейтингу як Казахстан, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Узбекистан, Вірменію та виборов золото рейтингу серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності активів» та золото рейтингу за показником «Фондовіддача».

Щороку за таким принципом аналізуються показники більше двох мільйонів підприємств, і лише сотні з них стають лідерами галузі. Цього року «Дніпрокераміка» увійшла до топ найкращий та по праву володіє званням «Лідер галузі».

Завод не збирається зупинятися на досягнутому, а рухається далі, відкриває нові ринки збуту та нових партнерів для співпраці. Сьогодні «Дніпрокераміка» співпрацює з Прибалтикою, Грузією, Балканськими країнами, куди постачають елітну сантехніку та меблі.

Завод не прагне у Європу, він вже там! Більше 20 років продукція «Дніпрокераміки» відповідає усім європейським стандартам та є конкурентоздатною на європейський ринках.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут