То на що витратять свої 700 тисяч обласні депутати від Пологівщини? (+ Повний перелік заходів)

0
34

Пологівщину в обласній раді представляють три депутати: Олег Закарлюка, Андрій Чеберко та Іван Чесноков. Олег Васильович і Андрій Іванович опікуються містом, а Іван Іванович – селами. За проханням читачів, ми з’ясували, куди витратять депутатські кошти наші обранці.

1366027019_grosh-2

Виділені їм кошти вони спрямують на добрі справи, а саме на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини, культури району. Наприклад, для Пологівського центру первинної медико-санітарної допомоги придбають 8 ноутбуків на суму 104 тисячі гривень, для Пологівської ЦРЛ – 2 монітори пацієнтів та 2 кисневих концентратори для реанімації за 106 тисяч гривень, придбання меблів для гімназії «Основа» обійдеться у 71 тисячу гривень, а телевізійного та аудіовізуального обладнання для Пологівського колегіуму №1 – 72 тисячі гривень, озеленення території біля стадіону по вул.Шкільній у Пологах-5 – 90 тисяч гривень і т.д.

Як розповіла помічник депутата обласної ради Олега Закарлюки Тетяна Яковенко, Олег Васильович пріоритет віддав закладам освіти і культури. Зокрема, у планах депутата закупити комп’ютерну техніку, меблі, музичні інструменти, деякі матеріали для ремонту і т.д.

Андрій Чеберко направить кошти переважно на поліпшення матеріально-технічної бази пологівських медичних закладів.

Іван Чесноков розповів, що зі свого фонду виділить по 50 тисяч гривень сільським радам, які витратять на потреби сільських громад, а також направить кошти в пологівську лікарню і придбає учбовий автомобіль для Пологівського професійного ліцею.

І, звичайно, депутати обов’язково прозвітують про свою діяльність і витрачання коштів перед виборцями.

11

22

66

88

999

IMG

777

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут