Так тримати! Юна пологівчанка отримала обласну премію

0
44

У Запоріжжі за участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося обласне свято «Обдаровані учні – 2017». З відзнакою і премією звідти повернулася до Поліг учениця Пологівської СРШ № 2 Ксенія Сторчак. Серед її здобутків в цьому році – перемога у номінації «Українська мова та література» (ІІІ місце в області) і в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце в області).foto (1)

Як інформує департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді» та відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки щорічно обласною премією нагороджуються 36 учнів, а саме: 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів, 12 учнів з міст обласного значення і четверо – зі шкіл-інтернатів нового покоління. Переможці та лауреати обласної премії отримали сертифікати та грошові премії.

Костянтин Бриль привітав переможців всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів, які прославили Запорізький край на інтелектуальних змаганнях міжнародного, державного та обласного рівнів.

– Наші діти – найкращі на всій землі. Ви – наша еліта. Нині завдяки наполегливій праці та старанням ви отримали почесні звання наймудріших у регіоні. Багато років тому я також старанно навчався. Мабуть, якби я не приділяв такої уваги знанням,  не стояв би зараз перед вами. Дуже хочу подякувати батькам, які виховали таких талановитих дітей, адже саме з вас вони беруть приклад. Окремо дякую викладачам, адже наші педагоги не тільки навчили цих дітей, а й постійно тримають Запорізьку область на п’єдесталі найкращих. Дуже дякую всім, хто зібрався на свято обдарованих учнів, і вітаю вас з перемогами, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Пологівці вітають Ксенію і бажають ще більших здобутків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут