Оксана БЕВЗЮК


29 Червня 2017 Місто 703  2 

«Свої люди»: Керівництво міста Пологи теж їздить в автобусі (ФОТОФАКТ)


Більшість працюючих пологівців звикли користуватися громадським транспортом досить часто. Всі знають, що доїхати до роботи автобусом завдання не для людей зі слабкими нервами.  Особливо зараз, в таку спеку, коли з самого ранку сонце пече і в автобусі немає чим дихати. Людей набито битком і не завжди навіть відкриваються люки чи кватирки вікон.

19578333_858905197595636_618830005_n

Але ми, народ простий, вже звикли до таких умов і не нарікаємо, головне, щоб маршрутки ходили вчасно, за графіком. Добре і те, що представники влади знають про всі плюси і мінуси перевезення пасажирів у Пологах. Тому що й самі не цураються їздити автобусом.

Наприклад, сьогодні ввечері попутниками пасажирів автобуса, що курсував на мікрорайон Пологи-5, були представники Пологівської міської ради на чолі із заступником мера Сергієм Колісником. Працівники мерії саме їхали у справах і розповіли, що вони люди не горді, а тому часто користуються громадським транспортом. І як пасажири, і для того, щоб контролювати якість міських перевезень.

Нас запевнили, що за проїзд платять, як і всі інші. Оце так точно, керівництво міста стає ближче до людей, в прямому сенсі слова:).

19648126_858904934262329_1931852887_o


  1. житель міста сказав:

    Оце так новина! А що ж тоді 2 автомобілі з двома водіями в міській раді роблять? Може, якщо посадоці перейшли на загальний транспорт, економніше в нелегкий для громади час буде залишити тільки одну машину???

    • статис сказав:

      А що з громадою – об’єднується, депутати лобіюють інтереси, самовіддано працюютьт – під час сесій біля міськради такі автпарки шикуються! Як і біля прокуратури, суду, міліції… З громадою все гаразд! А ви пропонуєте дві нікчемні розвалюхи, невідомо якого року випуску, до речі яких теж не вистачає для оперативної роботи мерії (раніше в міськраді було 4-5 авто) забрать? Думайте про що пишите, а не пишіть нісенітниці раді дешевого піару, чи теж в райраді працюєте? 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.