Субсидії в платіжних квитанціях відсутні, але вони будуть нараховані

0
32

Мешканці нашого району,  а саме отримувачі субсидії, отримають або вже отримали платіжні квитанції на оплату житлово–комунальних послуг без субсидії. Хвилюватися не має сенсу. Субсидії ніхто не відміняв, і громадяни мають повне право на її подовження на наступний період. iЄдина умова – це відсутність простроченого більше 2 місяців боргу за оплату житлово- комунальних послуг.

         Причина відсутності розміру субсидії в квитанціях суто технічна. Міністерство соціальної політики займалося розробкою нової програми для забезпечення нарахування субсидії з урахування змін до законодавства, які набули чинності з 01.05.2017 року.

         Управління соціального захисту вже отримало новий програмний продукт і спеціалістами проводиться активна робота по отриманню необхідної інформації для автоматичного продовження субсидії на наступний період більше ніж 6 тисячам отримувачів.

         Також спеціалісти управління продовжують приймати заяви на виплату коштів невикористаної субсидії по електро та газовому опаленню. Тому громадянам, які не перевірили своє домогосподарство на предмет економії субсидії  в опалювальний період 2016/2017 років необхідно звернутися в управління соціального захисту населення особисто та написати заяву на виплату  коштів через уставу банку або поштове відділення.

         Управління працює щодня, крім вихідних з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 8.00 до 15.45. Прийом громадян щодня, без обідньої перерви. Прийом заяв здійснюється в кабінеті № 12. Довідки за телефоном: 2-28-89.

   Начальник управління  О.Семененко.                

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут