STOP об’єднання? Область повернула документи на доопрацювання

0
0

Минулого тижня міський голова Юрій Коноваленко отримав висновок Запорізької обласної державної адміністрації щодо об’єднання територіальних громад. Пологівцям пакет документів повернули на доопрацювання.1464241092_3c51a47aa2c67ba8828035ebb5e3bf67_xl Нагадаємо, згоду на добровільне об’єднання не дали Тарасівська, Вербівська і Пологівська сільські ради. Якщо Тарасівка і Вербове своєю відмовою іншим територіям не заважають приєднатися до ОТГ, то з с.Пологами – історія інша. Від Пологівської сільської ради залежить доля не лише с.Поліг, а й трьох великих сільських рад – Костянтинівської, Новоселівської і Федорівської, які дали згоду на об’єднання. То в чому проблема?

У висновку зазначено, що в ст.4 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» визначені основні умови добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст, відповідно до однієї з них територія об’єднаної територіальної громади має бути нерозривною. Географічно територія Пологівської сільської ради розташована так, що відокремлює території Костянтинівської, Новоселівської і Федорівської сільських рад. Тобто в них немає спільної межі з іншими громадами, які надали згоду на об’єднання. За таких умов приєднання цих трьох сільських рад не можливе.

Що робити далі: чи призупинити процес об’єднання, чи рухатися вперед? Незабаром стане відомо, яке рішення з цього приводу приймуть депутати.

Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут