Слухаємо новий трек від нашого земляка!

0
22

Днями на Ютубі з’явився новий трек від нашого земляка. Микола RAY написав і заспівав нову пісню “Приходи во снах”. a1ilsZMelns


– 19 листопада спортсмени-пологівці вирушали із Запоріжжя на чергові змагання, а я не міг поїхати з ними. Провів їх на вокзалі й побажав перемог, а сам додому повернувся засмучений. Сів і написав вірш. Це було несподівано для мене самого, а потім ще один і т.д. Відчув, що можу написати й пісню. Спробував – вийшло. А мій одногрупник Герман Орел першу освіту має музичну, він пише музику, працює диригентом у Свято-Покровському кафедральному соборі. Саме в підвалі цього собору ми й записали першу пісню «Поцілуй мене», – розповів Микола, як все почалося.

Усі були шоковані, адже ніхто не очікував від хлопця, що він ще й пісні писатиме та виконуватиме їх. Але це йому дуже подобається, тому готовий працювати над створенням нових музичних творів довго і наполегливо – на це часу не шкода. Студенту подобається творчість Єгора Крида. Микола з одногрупником у пошуку свого стилю. Спробували реп, хоча самому виконавцю, як він зізнається, більше до душі лірика. Він романтик.

В Інтернеті є навіть кліпи, які хлопці зняли на свої пісні. Наш земляк взяв собі псевдонім Микола Ray. Каже, «Ray» – це частинка з прізвища ЗамиРАЙло.

То нехай щастить талановитому хлопцю у всьому. Ми ж тепер стежитимемо за його творчістю і чекатимемо нових треків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут