Сімейні лікарі на нових «колесах»

0
1

У Пологівському центрі первинної медико-санітарної допомоги обновки. Для виїздів сімейних лікарів на виклики до пацієнтів за кошти з районного бюджету придбали три новеньких «Сенси».IMG_6247

На презентацію нових автомобілів завітали голова районної державної адміністрації Артур Крупський, заступник голови районної ради Ігор Шевченко. Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб, користуючись нагодою, подякувала усім, хто посприяв придбанню автомобілів – від керівництва району, депутатів до всіх, хто займався тендерними процедурами і оформленням їх. Це був нелегкий і тривалий процес. Проте новенькі «Сенси» вже «в строю» поруч з іншими медичними автомобілями і щодня поспішають доставити лікарів до пацієнтів.

Як розповіла Анна Михайлівна, з районного бюджету для придбання автомобілів виділили 594 тисячі гривень. З цих коштів 16 тисяч гривень медикам вдалося зекономити, їх витратять на доукомплектацію автівок (придбають підкрилки і т.ін.). Нині автопарк лікарів-сімейників укомплектований на 100%, всього вони тепер мають 13 автомобілів. Нові «Сенси» возитимуть лікарів по місту (один направлять в амбулаторію у м.Пологах-5, один доставлятиме лікарів до дорослих пацієнтів у Пологах, а один – до дітей). За словами головного лікаря, викликів за добу чималенько, один автомобіль може «намотати» до 100-150 кілометрів пробігу.

У центрі первинної медико-санітарної допомоги радіють такому поповненню. А керівники району запевнили, що це не останні обновки, розвиток медицини в районі – це один з пріоритетних напрямків діяльності влади.

Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут