Сходка в Інженерному. Чи відстоять селяни сіножаті для своїх корів?

1
1

У цей понеділок в редакції «Пологівських вістей» пролунав телефонний дзвінок. Дзвонила давня читачка з Інженерного:

«Всі, хто тримає корів, обурені тим, що не в сільській раді, а в райдержадміністрації розпоряджаються нашими землями. Ось і вийшло, що ми можемо залишитись без лук та сіножать. Один немісцевий чоловік скупив в Українському кілька хат із землею, незаконно розорав там луки, а тепер поклав око на луки в Інженерному, щоб і їх розорати. Про це ми дізнались випадково, збираємо сходку, запросили керівництво райдержадміністрації, будемо воювати за наші сіножаті й пасовищ, а також хай пояснять, хто дав право за спинами людей розбазарювати їхні землі?»

На сходку, що відбулася того ж дня неподалік пасовищ, приїхали не тільки сільський голова Наталія Кошель із землевпорядником, а й голова райдержадміністрації Артур Крупський у супроводі керівника апарату, юриста та начальника управління агропромислового розвитку. Приїхав і керівник агрофірми «Стелсі» Сергій Крачковський.

На сходці з’ясувалося, що новоявлений орендатор дозвільних документів на луки немає. Це в якійсь мірі втихомирило сільську громаду, і згодом розмова з докорів та нарікань перейшла у мирне русло. Тепер інженерненці й самі зрозуміли, що в тому, що розгорівся сир-бор довкола лук, винуваті вони…

Продовження читайте в свіжому номері газети “Пологівські вісті” від 15.06.2017 року.

Лідія Слабишева.

Фото Ірини Лісової.

1 коментар

  1. Нема документів, а луки розорав. І де реакція влади на орендаря, який під шумок загарбав собі лишнього?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут