Що почитати влітку? Топ-10 книг, від яких вас за вуха не відтягнуть

0
16

«Зараз читати книги не модно», «Навіщо читати? Можна переглянути фільм». Саме так може сказати майже кожний тінейджер. І, можливо, він правий. Але тільки в тому випадку, якщо хоче бути безграмотним і не освіченим.opleiding Рано чи пізно кожна людина починає читати. Їй потрібні нові знання чи цікаві пригоди персонажів. Але коли людина хоче щось прочитати, виникає питання «Що саме? Що мені треба прочитати, щоб воно підійшло під мій настрій?»

Прочитавши багато різних книжок, можу назвати топ-10, які сподобаються майже всім і майже в будь-якому настрої.

  1. Джоан Роулінг «Гаррі Поттер»Prisoner-of-Azkaban

Це серія романів про молодого чаклуна і його друзів, з якими він потрапляє в халепи, але завжди рятує свою школу магії Хогвартс. Кожна дитина світу після виходу в тираж цієї книги, а потім ще й фільмів мріяла, щоб і їй прийшов лист з Хогвартса.

  1. Оскард Уальд «Портрет Доріана Грея»220125

Роман розповідає про молодого хлопця, якого звати Доріан Грей. Його портрет писав художник Безіл Холвард. Доріан і сам не помітив, як продав душу дияволу, щоб ні на хвилинку не постаріти. Старішав його портрет, а він був завжди молодим. Мораль роману полягає у тому, що краса життя саме в тому, що кожен з нас колись помре і треба цінувати кожну хвилину життя і жити на повну, адже ми ніколи не будемо молодшими, ніж в цю саму хвилину.

  1. Фредерик Бегбедер «Любов живе три роки»f25de957f2410089d6e6321ea7ac4e99

Роман присвячується відомій теорії про те, що відчуття закоханості триває три роки. Коли робота мозку нормалізується, і він повертається до звичайного темпу життя, гормони перестають стимулювати емоційну залежність. Головний герой роману – журналіст Марк Маронье впевнений, що кохання триває три роки. Спочатку люди кохають один одного, потім їм стає не цікаво.

  1. Януш Леон Вишневський «Одиночество в сети»odinochestvo-1

Цей роман можна описати одним висловлюванням: «Из всего, что вечно, самый краткий срок у любви». Саме це висловлювання стало мегапопулярним в Інтернеті після виходу роману в тираж. Автор розповідає про життя двох головних героїв, які познайомилися і закохалися один в одного в мережі Інтернет.

  1. Альбер Камю «Чума»maxresdefault

Філософський роман-притча, в якому висвітлена боротьба людської спільноти проти конкретного ворога, проти фашизму. Події розгортаються в Орані (Алжир) в час жахливої епідемії і смертей.

  1. Йоган Вольфгант Гете «Фауст»02labi08f1314701239

Філософська драма, яка розповідає про те, як головний герой лікар Фауст з’їхав з глузду, зрозумівши, що він не зможе знати всього на світі. «Чем больше я знаю, тем больше я понимаю, что я ничего не знаю».

  1. Габріель Гарсія «Сто лет одиночества»sto-let-odinochestva

Дії в романі розгортаються в вигаданому містечку Макондо, але має історичні події Колумбії. В країні починається громадянська війна і в неї втягнуті також жителі Макондо. Війна триває декілька десятків років. То затихає, то знову спалахує.

  1. Рей Бредбері «Вино из одуванчиков»image

Дідусь Тома і Дугласа щоліта готує вино з кульбаб. Часто Дуглас розмірковує про те, що це вино повинно зберігати в собі поточний час, ті події, які відбулися, коли вино було зроблено: «Вино з кульбаб – спіймане і закупорене в пляшці літо».

  1. Стівен Кінг «ОНО»stephen-king-it-o-roman-film

Роман написаний в жанрі жахів. Головні герої будуть битися з чудовиськом, яке має різні обличчя і вбиває дітей. Головна ідею роману полягає в тому, щоб показати, як сильно травма дитинства впливає на психіку людини до кінця життя.

  1. Джон Грін «Виноваты звёзды»14907

Хейзел Грейс Ланкастер – шістнадцятирічна дівчина, у якої рак щитовидної залози з метастазами в легенях. Вона змушена щотижня відвідувати групу підтримки. На одній з чергових зустрічей Хейзел зустрічає сімнадцятирічного Огастуса. Вони домовляються прочитати улюблені книги один одного. Хейзел дає Огастусу книгу Пітера Ван Хутена «Царська недуга». Закінчивши читати її, Огастус засмучений: роман обривається на півслові. Він відправляє лист письменнику на тему незакінченої книги. Ван Хутен відповідає, що він може розповісти фінал книги лише віч-на-віч. Роман показує, яким повинно бути справжнє кохання. Хейзел була поруч зі своїм коханим до його останнього подиху.

Підготував Микола Замирайло, студент факультету журналістики ЗНУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут