“Щаслива дитина – щаслива Україна”: у Пологах дітлахам дарували радість

0
1

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.image-0-02-04-b936dc4ff89e6396a29c2c4a4503484c715ada9a4505821f76e0932e6acd7ba1-V

Водночас це свято і дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

До міжнародного Дня захисту дітей, що святкується у багатьох країнах світу 1 червня, Пологівський районний центр для сім’ї, дітей та молоді разом із працівниками Пологівського районного відділу з питань пробації провели вуличну акцію під назвою “Щаслива дитина – щаслива Україна”. Метою цієї акції було привітання дітей Пологівщини з нагоди свята, підняття їм настрою, адже немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей повинна стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Пологівський РЦСССДМ бажає нашому підростаючому поколінню міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

За інформацією Пологівського РЦСССДМ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут