Прокуратура двічі довела провину зловмисника в суді. Пологівець відсидить за гратами 9 років

0
28

Завдяки принциповій позиції прокурорів Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури зловмисник відсидить за ґратами 9 років.650x366-za-reshetkoy.1b2

Прокурори відстояли в суді апеляційної інстанції вирок мешканцю села Поліг, за яким він був засуджений за нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Так, у квітні 2015 року 37-річний Л., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наніс тяжкі тілесні ушкодження колишньому чоловіку своєї співмешканки, від яких останній через незначний проміжок часу помер.

Під час судового розгляду справи обвинувачений своєї вини не визнав, але завдяки правильно обраній тактиці, прокурором Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури повністю спростовано версію злочинця та доведено провину. Суд призначив йому покарання за ч.2 ст.121 КК України у вигляді 9 років позбавлення волі.

Не погодившись із кваліфікацією дій обвинуваченого та тяжкістю покарання, обвинувачений та його захисник оскаржили його в апеляційному порядку.

Нині апеляційним судом за результатами розгляду вказаних  скарг прийнято до уваги вмотивовані доводи прокурора щодо доведення вини правопорушника та рішення суду першої інстанції залишено без змін.

За інформацією Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут