Пологівці цікаво провели час у колі друзів і колег з усієї області

0
7

Літо – найкраща пора для відпочинку, зустрічі колег та друзів. Мабуть, саме тому служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації ось уже шість років поспіль збирає команди працівників закладів соціального захисту дітей Запорізької області на приморському узбережжі для проведення туристичних зльотів-змагань.тур.сл

Цьогорічна тематика зльоту «Машина часу – 20 років разом», присвячена ювілейним датам закладів соціального захисту. П’ять команд змагалися між собою в кмітливості, винахідливості, артистичності, гуморі, демонструючи творчі та організаторські здібності в п’яти конкурсах.

Протягом трьох днів, з 8 до 10 червня, команда комунального закладу «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради «Мерехтлива далечінь» демонструвала згуртованість, гарний настрій, вишукані костюми та свою гостинність.

Для презентації конкурсної програми командою обрана космічна тематика, яка прослідковувалась в усіх номерах. З першого конкурсу пологівчанам вдалося завоювати прихильність журі. Сценічне дійство тривало 5 хвилин, за цей короткий проміжок часу команда віднайшла в космічному просторі безлюдну планету, перетворила її на квітучій сад та наповнила дитячим сміхом. «Візитна картка команди: 20 років тому» принесла «Мерехтливій далечині» перше місце. В другому конкурсі «Флешмоб: танець майбутнього» команда Пологівського центру порадувала всіх динамічним танцем зі складними, синхронними рухами. Конкурсом кухарів «Меню одного дня 20 років тому(вечеря)» закінчувався перший день змагань. В цьому номері пологівчани демонстрували свою гостинність, запросивши всіх гостей до міжгалактичного музею космохарчової промисловості. Гостям запропоновано переглянути та скуштувати страви минулого, сьогодення та майбутнього.

У другий день туристичного зльоту «Мерехтлива далечінь», продовжуючи конкурсну програму презентувала два номери «Домашнє завдання: один день роботи закладу очима дітей» та «Конкурс-демонстрація типового положення про дитячий заклад майбутнього», які тісно пов’язані між собою. Спочатку космічний агент зібрав на мелофон думки дітей та запропонував Зірковій Раді внести поправки до Типового положення про дитячий заклад. Зіркова Рада одноголосно прийняла за основу всі побажання вихованців: солодко-апетитне меню, онлайн навчання, збільшення особистого часу, не обмеження в свободі, взаємодовіра, дружба і взаєморозуміння.

До рідного міста команда Пологівського центру соціально – психологічної реабілітації дітей повернулася з кубком та цінними подарунками.

Адміністрація центру висловлює щиру подяку службі у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації за чудову організацію туристичного зльоту-змагання, за море позитиву, за заряд бадьорості та натхнення для подальшої роботи.

Адміністрація центру.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут