Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
6 Червня 2017 Район 289  1

Пологівці повернулися з чемпіонату світу переможцями

Пологівські спортсмени Юрій Клименко та Юрій Тоцький минулого тижня побували на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходив у м.Антверпен у Бельгії. Повернулися звідти переможцями.PXH-bq2Uots

У чемпіонаті світу брали участь близько 400 спортсменів з 15 країн світу. Україну представили три спортсмени, два з яких наші земляки. Пологівці гідно виступили.7CfKL_RmHkY

Юрій Клименко, тренер ДЮСШ і вчитель Пологівської гімназії “Основа”, змагався у ваговій категорії до 82,5 кг. Він посів 2 місце у жимі штанги з результатом 167,5 кг. Юрій Тоцький виступав у ваговій категорії до 90 кг і посів 1 місце у жимі штанги з результатом 202,5 кг. Юрій Тоцький, крім того, став абсолютним чемпіоном змагань у жимі штанги лежачи.

Спортсмени отримали кубки переможців. На додачу до спортивних здобутків пологівці отримали багато позитивних вражень від подорожі за кордон.

Спортсмени висловлюють щиру подяку генеральному директору ТОВ “Дніпрокераміка” Андрію Чеберку та голові профспілкового комітету підприємства Світлані Пустовойтенко за підтримку і надану допомогу в організації поїздки на чемпіонат світу.

Пологівці вітають спортсменів і бажають успіхів на спортивному Олімпі.

Р.S. Хлопці, ми всі пишаємося вами, так тримати!