Пологівці поринули у світ петриківського розпису та козаків

0
2

Нещодавно активна група пологівців відвідала  батьківщину петриківського розпису – село Петриківку, що на Дніпропетровщині. Директор центру народного мистецтва «Петриківка» для гостей із Пологівського району провів екскурсію у музеї, розповів цікаві факти про історію та майстрів петриківського розпису.

viber image6

Всі учасники із захопленням роздивлялися картини, які прикрашають стіни музею, також стали учасниками майстер-класу, під час якого дізналися про секрети та інструменти малювання. Серед туристів були і юні художники Пологівської ДШМ разом із викладачем М. О. Семененко. Їм особливо було цікаво ознайомитися із технікою славетного петриківського розпису. Проте залюбки малювали і всі інші, як діти, так і дорослі.

viber image0
Після екскурсії та майстер-класу учасники мали можливість купити сувенір на згадку.

viber image9

Але на цьому подорож не закінчилася. Далі пологівці поринули у давні часи козацтва на хуторі Галушківка, який знаходиться недалеко від Петриківки. Тут бравий козак познайомив дітей із стародавнім українським сільським побутом, пам’ять про який зберігає старий музей. Всі, у кого було бажання, каталися із козаками на конях, стріляли з лука. Після такої активної програми всі залюбки їли смачний борщ, вареники та пили узвар, а потім втомлені, але задоволені, туристи вирушили додому. До речі, на території хутора є одна садиба, де можна залишитися на ніч і заночувати на справжній печі.

Шановні дорослі, діти постійно потребують нових вражень, тому в період канікул радимо не засиджуватися вдома, а якнайшвидше спланувати цікавий та корисний сімейний відпочинок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут