Пологівці можуть одружитися за добу!

0
6

У Запорізькій області стартував пілотний проект «Шлюб за 24 години». Цей сервіс передбачає можливість усім бажаючим одружитися буквально за добу від моменту подачі документів і не чекати 30 днів.a_wedding

Сервіс «Шлюб за добу» стартував в Запорізькій області 6 квітня. На сьогодні суб’єктом публічного права, який проводить урочисту реєстрацію шлюбу у області, є Запорізька обласна філармонія Запорізької обласної ради. У Запоріжжі реєстрацію шлюбу у рамках пілотного проекту проводять ще Запорізький міський, Комунарський та Вознесенівський районні відділи державної реєстрації актів цивільного стану.

Укласти шлюб можна не тільки за добу, але і за будь-який зручний час, наприклад, за 3 дні, тиждень і так далі. Цей проект спрямований на запровадження швидкої та зручної процедури реєстрації шлюбу. Не потрібно надавати документи, які підтверджують поважні причини для скорочення терміну реєстрації шлюбу.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу із Запорізькою обласною філармонією, заповнити заявку та подати документи.

До слова, послуги з розірвання шлюбу в такий короткий термін не надаються.

Контактний телефон, по якому можна з’єднатися з організаторами: 236 88 88.

Оксана Бойкова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут