Пологівці грали у форум-театрі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
36

У середу, 21 червня, Пологівська районна бібліотека зібрала у своїх стінах небайдужих мешканців міста, які прагнуть змін. Цього дня тут відбувався регіональний тренінг «Я тебе чую: зниження насильства в сім’ях ВПО і учасників АТО, сприяння попередженню нових конфліктів в українському соціумі за допомогою методу« Форум-театр».

IMG_6581Лариса Головко, джокер тренінгу, спочатку з глядачами пограла у ігри, щоб зняти напругу, а потім всі разом переглянули невеликий уривок з постановки «Олежка з Оріхова». У театралізованому дійстві мова йшла про хлопця, який щойно повернувся із зони АТО, про його стосунки з рідними людьми та проблеми, з якими він зіткнувся вже на мирній землі.

Після перегляду уривку, глядачам надали можливість визначитися у кожному епізоді, хто винен у тому чи іншому конфлікті. Пологівці самостійно визначали, як необхідно домовлятися, щоб бути почутим один одним. Глядачі із задоволенням перевтілювалися на мить у головних героїв, вчилися чути та обговорювати проблеми, які є, а не мовчати та ображатися.

Такий тренінг спрямований на зменшення кількості насильства в сім’ї, соціальних конфліктів та проводиться у Запоріжжі, Новомиколаївці, Розівці, Василівці, Пологах, Більмаку та в Гуляйполі.

Проект реалізований НГО «Комунікаційний центр «Долоні» в партнерстві із Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва, Запорізьким коледжем радіоелектроніки ЗНТУ, Запорізьким металургійним коледжем ЗДІА в рамках міжнародного проекту «Подолаємо наслідки війни разом», організованого DRA и ГО «Країна вільних людей» за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут